KAYMAZ HURDA METAL Hakkında

Kaymaz Metal Ticaret, “bursada hurda metal” sektöründe geçirdiği yıllar boyunca çalıştığı tüm müşterilerle ve firmalarla karşılıklı memnuniyet kazanmak için çaba sarf etmiş ve her daim güleryüzlülüğü ve dürüstlüğü ön planda tutmuştur. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sipariş ettiğiniz malzemeleri zamanınızı fazla almadan yapılacak olan işe gerekli önemi gösteren Kaymaz Metal Ticaret, müşterilerine verdiği bu değerin ödülünü referanslarını her geçen gün arttırarak hak etmeyi sağlamıştır. “Bursada hurda bakır sarı” ve “bursada hasar yapı malzemeleri” olarak verdiği hizmetlerde yılların verdiği deneyim ile işinde uzman ekibi, teknolojik ekipmanı ile hurda ve geri dönüşüm sektöründe sanayi ve sanayi kuruluşlarına öncü ve rekabetçi bir firma olarak her zaman bir adım önde başarı ile hizmet vermektedir. Şirketimizin ana faaliyet konusu maddi ömrünü tamamlamış ve geri dönüşüm tebliğine uygun her çeşit tehlikesiz atıkları ayrıştırarak, doğaya olan zararlı etkilerini yok etmek hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Geri dönüşüm yani diğer adıyla yeniden kazanım terimi kullanım dışı kalan nesnenin yani çöpün ham madde olarak kullanılıp yeniden imalata katılmasıdır. Tükettiğimiz maddeleri yeniden geri dönüşüm halkası içine katabildiğimiz zaman öncelikle bu maddelerin tekrar hammadde olarak kullanılmasını sağlamış oluruz. Bursada haskar yapı malzemeleri olarak insan nüfusunun artışı ile paralel artan tüketimin doğal dengeyi bozması doğadan aldıklarımızı tekrar doğaya vererek az da olsa engellemiş olmaya aracılık etmekten memnuniyet duyarız.

Bursada hurda bakır sarı olarak hurda grubu, maden grubu, inşaat malzemesi konusunda toplama ve ayrıştırma yapan uzman kadromuz hurda Demir, bakır, sarı, alüminyum, yapı malzemeleri gibi değerli metallerinizin toptan alımını ve satımını yaparak geri dönüşüme katkıda bulunmalarını sağlıyoruz. Hizmetlerimiz esnasında metal alımı sonrası değerli metallerinizi hurda grubu, maden grubu ve inşaat grubu olarak ayırdıktan sonra fabrika ve dökümhanelere aktarımını sağlayıp geri dönüşüm aşamalarının birinci adımını gerçekleştirmiş oluyoruz. İşletmemiz kurulduğu günden bugüne dek müşteri memnuniyetine verdiği değer ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede değerli metal sektöründe ismi duyulmuş ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensiplerinde iyi bir hizmet anlayışı olup başarının ve sürekliliğin teminatı olarak dürüstlük ve kaliteyi Kaymaz Metal olarak benimsemiştir. Sizlere şimdiden gösterdiğiniz ve göstereceğiniz yakın ilgi ve alakanızdan ötürür sonsuz teşekkürlerimizi sunar, bugün ve ileride sizlere hizmet etmekten büyük mutluluk duyarız.
Kaymaz Hurda Metal olarak bursada hurda metal,bursada hurda bakır sarı,bursada haskar yapı malzemeleri hizmetleri vermekteyiz

Yaylacık Mahallesi 20.(470).Sokak 12/3/2 Nilüfer - Bursa
0535 584 69 72
0535 584 69 72
bursada hurda metal